Praca

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko.

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 Miejsce pracy: Ryki, Dęblin

Proponowany rodzaj kontraktu: umowa o pracę

WYMAGANIA:

doskonała znajomość języka angielskiego potwierdzona wykształceniem kierunkowym;
doświadczenie w pracy nauczyciela;
praktyczna znajomość metod nauczania;
chęć ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
otwartość i optymistyczne usposobienie;
rzetelność, odpowiedzialność i dbałość o jakość swojej pracy;
pasja do nauczania dzieci i młodzieży.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

prowadzenie zajęć w wyznaczonych godzinach;
opracowywanie planów zajęć;
przygotowywanie materiałów do zajęć;
przeprowadzanie cyklicznych testów;
opracowywanie raportów semestralnych;
pomoc w organizacji wydarzeń szkolnych.

OFERUJEMY:

pracę na pełen etat;atrakcyjne wynagrodzenie;
szkolenie metodyczne;
zajęcia w małych, komfortowych grupach;
pracę w młodym, kreatywnym zespole, w rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze :)

FORMA KONTAKTU:

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV (wraz z o ochronie danych osobowych) na niniejszy adres e-mail: f2fschool@hotmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami.

BARDZO serdecznie zapraszamy do współpracy :)

contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford