PROCEDURY - COVID19

PROCEDURY FUNKCJONOWANIA SZKOŁY JĘZYKÓW OBCYCH

„FACE 2 FACE”
W OKRESIE PANDEMII COVID-19

1)     Do Szkoły FACE2FACE może uczęszczać Uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie w warunkach domowych lub w izolacji.

2)     Opiekunowie Dzieci nie mogą wchodzić do budynku Szkoły.

3)     Lektor prowadzący będzie pomagał młodszym Dzieciom w rozbieraniu oraz nakładaniu okrycia wierzchniego.

4)     Po wejściu do budynku Szkoły Dzieci proszone są o dezynfekcję lub umycie rąk.

5)     Nie ma obowiązku zakrywania nosa i ust przez Lektorów i Dzieci.
W przypadku zaostrzenia restrykcji przez Rząd, Uczniowie i Rodzice zostaną o tym poinformowani.

6)     Obowiązują ogólne zasady higieny: częste mycie rąk, ochrona podczas kichania i kaszlu oraz unikanie dotykania oczu, nosa i ust.

7)     Szkoła jest systematycznie dezynfekowana. Sale lekcyjne są dezynfekowane oraz wietrzone przed każdą lekcją.

8)     Jeśli Lektor zaobserwuje u Ucznia objawy mogące wskazywać na infekcję dróg oddechowych (w szczególności gorączkę, silny kaszel) powiadomi Rodzica o konieczności odebrania Dziecka w trybie natychmiastowym.

9)     Uczniowie nie powinni wymieniać się książkami i przyborami szkolnymi, nie powinni również przynosić do Szkoły przedmiotów, które nie są niezbędne dla procesu nauczania.

contact
anika