Język rosyjski

Od kilku lat można zaobserwować wzrost zainteresowania nauką języka rosyjskiego. Dlatego też, w ofercie szkoły FACE 2 FACE with LANGUAGES przedstawiamy kursy tego języka na poziomach od początkującego (A1) do średnio-zaawansowanego (B2).

Do uczestnictwa w kursach języka rosyjskiego zapraszamy dzieci w wiek przedszkolny i szkolnym, młodzież oraz dorosłych. 

 • Kurs w ciągu roku szkolnego obejmuje 35 spotkań. 
 • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Grupy liczą nie więcej niż 10 Uczniów. Grypy tworzone są na podstawie testu poziomującego lub rozmowy kwalifikującej, Uczestnicy przyporządkowywani są w grupy zgodnie ze swoją wiedzą "startową'.

OFERUJEMY CZTERY PROGRAMY NAUCZANIA:Programy nauczania w przypadku II języka obego nie są tak ścisle powiązane z wiekiem Ucznia, jak w przypadku nauki I języka obcego. W tej sytuacji bardziej liczy się to, który rok nauki Dziecko ma za sobą i jaka długość zajęć jest dla Niego odpowiednia. Gdyż zajęcia w programie:

- PRZEDSZKOLAKI twają 45 minut,

- DZIECIAKI trwają 65 minut,

- MŁODZAKI trwają 75 minut,

- STARSZAKI trwają 85 minut.

Tak jak w przypadku język angielskiego, główny nacisk w procesie nauczania języka rosyjskiego kładziemy na sprawne komunikowanie się w tym języku w sytuacjach codziennych. Dajemy gwarancję zastosowania strategii FACE 2 FACE na zajęciach języka rosyjskiego. Uczymy poprzez „działanie”, stwarzanie autentycznych sytuacji, kiedy trzeba się porozumieć, wykonać polecenie, odpowiedzieć na pytanie. Jak zawsze w przypadku nauki – regularność i wytrwałość są kluczem do sukcesu.

Więcej o metodzie Szkoły FACE 2 FACE przeczytacie Państwo w zakładce SYSTEM.

 

Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?

 • Rosja jest największym krajem na świecie a językiem rosyjskim posługuje się prawie 300 mln ludzi. Rosyjski jest najczęściej używanym językiem wśród języków słowiańskich.  Po rosyjsku porozumiesz się nie tylko na Ukrainie i Białorusi, ale także w Azji Środkowej. Wiele osób z Chin również posługuje się tym językiem.
 • Bez znajomości języka rosyjskiego nie da się rozwinąć działalności biznesowej na Wschodzie Europy.
 • Znajomość języka pozwoli nawiązać bliższe kontakty biznesowe i towarzyskie nie tylko z Rosjanami, gdyż języka rosyjskiego uczą się obywatele prawie wszystkich krajów świata.
 • Rosyjskie firmy zapraszają nas do współpracy zarówno w Polsce jak i w Rosji.
 • Władanie językiem rosyjskim w znacznym stopniu ułatwia poruszanie się po rynku pracy. Jest wzbogaceniem i umocnieniem CV nawet wtedy, gdy pracodawca nie wymaga udokumentowania znajomości tego języka.
 • Język rosyjski jest najbardziej melodyjnym językiem na świecie. Warto nauczyć się go choćby tylko dla siebie i być dumnym z tego, że udało się opanować język Tołstoja, Puszkina i wielu innych znanych nam pisarzy rosyjskich.
 • Język rosyjski stał się dziś językiem nie tylko potrzebnym, ale i modnym. Dlatego młodzi ludzie coraz częściej podejmują jego naukę wyłącznie dla własnej przyjemności.
 • I WRESZCIE ! JĘZYK ROSYJSKI JEST PROSTY, ŁATWY I PRZYJEMNY.


contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford