Język hiszpański

Nauka języka hiszpańskiego jest coraz bardziej popularna i chętnych do nauki tego języka wciąż przybywa. Dlatego też, w ofercie Szkoły FACE 2 FACE with LANGUAGES przedstawiamy kursy języka hiszpańskiego na poziomach od początkującego (A1) do średnio-zaawansowanego (B2).

Do uczestnictwa w kursach języka hiszpańskiego zapraszamy dzieci w wiek przedszkolny i szkolnym, młodzież oraz dorosłych. 

  • Kurs w ciągu roku szkolnego obejmuje 35 spotkań. 
  • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
  • Grupy liczą nie więcej niż 10 Uczniów. Grypy tworzone są na podstawie testu poziomującego lub rozmowy kwalifikującej, Uczestnicy przyporządkowywani są w grupy zgodnie ze swoją wiedzą "startową".

            

OFERUJEMY CZTERY PROGRAMY NAUCZANIA:Programy nauczania w przypadku II języka obego nie są tak ścisle powiązane z wiekiem Ucznia, jak w przypadku nauki I języka obcego. W tej sytuacji bardziej liczy się to, który rok nauki Dziecko ma za sobą i jaka długość zajęć jest dla Niego odpowiednia. Gdyż zajęcia w programie:

- PRZEDSZKOLAKI twają 45 minut,

- DZIECIAKI trwają 65 minut,

- MŁODZAKI trwają 75 minut,

- STARSZAKI trwają 85 minut.

Tak jak w przypadku język angielskiego, główny nacisk w procesie nauczania języka hiszpańskiego kładziemy na sprawne komunikowanie się w tym języku w sytuacjach codziennych. Dajemy gwarancję zastosowania strategii FACE 2 FACE na zajęciach języka hiszpańskiego. Uczymy poprzez „działanie”, stwarzanie autentycznych sytuacji, w których trzeba się porozumieć, wykonać polecenie, odpowiedzieć na pytanie. Jak zawsze w przypadku nauki – regularność i wytrwałość są kluczem do sukcesu.

Więcej o metodzie Szkoły FACE 2 FACE przeczytacie Państwo w zakładce SYSTEM.

 

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego? 

Melodyjne brzmienie tego popularnego języka, a także powszechność jego używania na świecie skłania coraz więcej ludzi do jego poznawania. Znajomość hiszpańskiego wyróżnia na rynku pracy i może dać szanse na karierę w dużej, międzynarodowej firmie. A co za tym idzie – nowe możliwości i dużo okazji do podróżowania po całym świecie.

Hiszpański należy do rodziny romańskiej języków indoeuropejskich. Jest trzecim, jeżeli chodzi o powszechność używania, językiem na świecie. Szacuje się, że jest językiem ojczystym dla ponad 650 milionów ludzi. Język hiszpański obecny jest na 7 kontynentach – zwłaszcza w Ameryce Południowej, Ameryce Północnej, Europie oraz zachodniej Afryce.

Poza tym, Hiszpania to niezwykle ciekawy i barwny kraj. Produkuje się tam najwięcej wina, mnóstwo oliwy, a narodowy przysmak to paella. Hiszpania znana jest z pięknego flamenco, kontrowersyjnych walk byków, słonecznych plaż, zielonych świateł na taksówkach oraz z największej w Europie liczby barów i restauracji.

contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford