Teens

Program TEENS przeznaczony jest dla Uczniów klasy 6, 7, II oraz III gimnazjum.

  • Kurs w ciągu roku szkolnego obejmuje 64 spotkania regularne oraz nieodpłatne konsultacje piątkowe
  • Zajęcia regularne odbywają się dwa razy w tygodniu.
  • Zajęcia trwają 80 minut.
  • Grupy liczą maksymalnie 10 osób.

Program nauczania TEENS skupia się głównie na budowaniu w Uczniach motywacji do nauki. Oznacza to, że poprzez to czego i jak uczymy zachęcamy młodzież do dalszego działania. Wspomaga nas w tym podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego, który porusza tematy adekwatne do zainteresowań młodzieży. Jednak najważniejszym czynnikiem systemu motywacyjnego jest „współdecyzyjność”.Oznacza to, że podczas zajęć Dzieciaki współdecydują razem z Lektorami o pewnych elementach lekcji. Jest to np. wybór gry na utrwalenie słownictwa lub tytułu piosenki, kórą danej lekcji wykorzystujemy na lekcji. Dzięki temu Uczniowie są niejako emocjonalnie związani z zajęciami oraz czują się odpowiedzialni za ich przebieg.  

Do budowania determinacji do nauki wykorzystujemy również nowinki technologiczne i informacyjne, takie jak: youtube, facebook. Staramy się dyskutować na ciekawe tematy, używać Ich ulubionych piosenek do nauki języka, grać w gry edukacyjne - a to wszystko w otoczeniu i przy użyciu język angielskiego. Gdyż to właśnie umiejętność mówienia jest głównym celem do osiągnięcia podczas nauki z FACE 2 FACE.

Program nauczania TEENS oparty jest na autorskim systemie 5-etapowej struktury lekcji (czytaj SYSTEM).

Oprócz regularnych lekcji 2 razy w tygodniu Uczniowie mają do dyspozycji możliwość konsultacji w każdy wyznaczony piątek. Zajęcia piątkowe poświęcone są na indywidualną pracę z Uczniem. Podczas tych spotkań wyjaśniamy Dzieciom problematyczne kwestie pojawiające się na lekcjach w szkole lub też pomagamy w przygotowaniach do klasówek, kartkówek.

contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford