Littles

Program LITTLES przeznaczony jest dla przedszkolaków w wieku 4 i 5 lat.

  • Kurs w ciągu roku szkolnego obejmuje 64 spotkania regularne oraz nieodpłatne konsultacje piątkowe
  • Zajęcia regularne odbywają się dwa razy w tygodniu.
  • Zajęcia trwają 40 minut.
  • Grupy liczą maksymalnie 10 osób.

Podczas zajęć grup LITTLES Maluszki skaczą, biegają, śpiewają, rymują oraz czarują :) – a wszystko to w otoczeniu oraz przy użyciu języka angielskiego. Dbamy o to, aby ćwiczenia wykonywane podczas zajęć były zróżnicowane, adekwatne do możliwości dzieciaczków oraz odwoływały się do ich wyobraźni i kreatywności.

Dążymy do tego, aby Dzieci jak najszybciej zaczęły mówić w języku angielskim, w czym pomaga nam podręcznik ukierunkowany głównie na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. Podręcznik ten przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół prywatnych. Bardzo fajnym, z punktu widzenia Dzieci, komponentem naszego podręcznika jest płyta interaktywna. Jest ona pełna gier edukacyjnych, zabaw i ciekawych ćwiczeń, które z powodzeniem przyciągają uwagę Maluszków, rozwijając przy tym ich umiejętności językowe. 

Każda lekcja jest spotkaniem z przyjaciółmi z Wielkiej Brytanii, którzy wprowadzają nas w świat anglojęzyczny. Dzięki pacynkom, szytym specjalnie dla naszych Uczniów, Maluszki mogą spotkać się z gośćmi twarzą w twarz. Element ten ogromnie wpływa na motywację Dzieci, gdyż starają się oni z nimi porozumieć, a możliwe to jest tylko przy pomocy języka angielskiego.

Kolejnym istotnym elementem naszych zajęć jest oglądanie kreskówek oraz czytanie bajek w języku angielskim. Odwołując się do naturalnego środowiska i zainteresowań Dzieci stwarzamy sytuację, w której chłoną język jak „gąbka wodę”.

Oprócz regularnych zajęć 2 razy w tygodniu proponujemy nieodpłatne spotkania w każdy piątek. Jest to czas wykorzystany na pomoc w nadrobieniu zaległości w przypadnku nieobecności na zajęciach naszej Szkoły.

contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford