Juniors

Program JUNIORS przeznaczony jest dla uczniów z klas 3-5 szkoły podstawowej.

  • Kurs w ciągu roku szkolnego obejmuje 64 spotkania regularne oraz nieodpłatne konsultacje piątkowe.
  • Zajęcia regularne odbywają się dwa razy w tygodniu.
  • Zajęcia trwają 70 minut.
  • Grupy liczą maksymalnie 10 osób.

Program nauczania JUNIORS skupia się głównie na budowaniu motywacji dzieci do nauki, wykorzystując do tego typową dla ich wieku ciekawość światem zewnętrznym. Bardzo często na zajęciach odwołujemy się do informacji z innych przedmiotów, takich jak: matematyka, przyroda, geografia nauczając ich w języku angielskim. Dowiadujemy się np.: dlaczego woda zamarza, dlaczego huśtawki się huśtają lub też dlaczego jest tak głośno:) Ze względu na to, iż jest to nietypowe podejście do nauczania języka, dzieciaki wchłaniają go jak gąbka wodę.

Motywację do nauki budujemy również za pomocą „współdecyzyjności”. Oznacza to, że dzieci współdecydują razem z nami o pewnych elementach zajęć. Jest to np. wybór gry na utrwalenie słownictwa lub tytułu czytanej książeczki. Dzięki temu uczniowie są niejako emocjonalnie związani z zajęciami oraz czują się odpowiedzialni za ich przebieg.

Głównym celem kursu JUNIORS jest zdobycie umiejętności swobodnego mówienia w języku angielskim. Dlatego też dzieci na każdej lekcji stymulowane są do tego, aby się wypowiadać, choćby przy okazji powtórzeń na początku lekcji. Bazę do naszej nauki stanowi podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego, który przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół prywatnych. Podręcznik ten ukierunkowany jest głównie na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. A najfajniejszym, z punktu widzenia dzieciaków, jego komponentem jest strona internetowa pełna gier edukacyjnych, zabaw oraz ciekawych ćwiczeń, które z powodzeniem przyciągają uwagę dzieci, rozwijając przy tym ich umiejętności językowe.

Nowinki technologiczne i informacyjne również nie są nam obce, stąd podczas lekcji korzystamy z Internetu, smartfonów, wykorzystujemy ciekawostki z Youtube’a. Uwielbiamy uczyc się za pomocą popularnych piosenek słyszanych w radiu.

Program nauczania JUNIORS oparty jest na autorskim systemie 5-etapowej struktury lekcji (czytaj SYSTEM).

Oprócz regularnych lekcji 2 razy w tygodniu Uczniowie mają do dyspozycji możliwość konsultacji w każdy wyznaczony piątek. Zajęcia piątkowe poświęcone są na indywidualną pracę z Uczniem. Podczas tych spotkań wyjaśniamy dzieciom problematyczne kwestie pojawiające się na lekcjach w szkole lub też pomagamy w przygotowaniach do klasówek, kartkówek.

contact
anika
ANIKA ŚLĘZAK
Tel. 661 248 548
ewelina
EWELINA BOGUSZ
Tel. 607 278 567
PATRONAT MEDIALNY
Twój Głos
pase Cambridge pearson Oxford